1. Dzisiaj uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzieciom poświęcimy medaliki na Mszy św. o g. 12.00. Na bocznym ołtarzu są poświęcone Cudowne Medaliki. Można je zabrać i nosić.
  2. O godz. 15.00 dzisiaj nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem i litania do Matki Bożej.
  3. Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  4. Parafia pw. bł. Jolanty organizuje pielgrzymki do Rzymu i Ziemi świętej. Informacje w gablocie.
  5. W środę nie będzie próby scoli.
  6. Siostra Eliza zaprasza dzieci od kl. III do VI na spotkania grupy dziecięcej w piątki (oprócz I-go piątku) o g. 16.00 w Oratorium.
  7. Ks. Paweł zaprasza młodzież od klasy VII wzwyż na spotkanie integracyjne i Krąg Biblijny w piątek o g. 19.00 do Oratorium.
  8. W gablocie znajdują się terminy spotkań przygotowujących do bierzmowania. Starsi, którzy nie przyjęli jeszcze tego sakramentu mogą, zgłosić się do końca roku.
  9. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o g. 6.00 i 18.00. W soboty Msza św. o g. 8.00.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  11. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy św. pod chórem można nabyć świece wigilijne (13 zł. i 6 zł.), poświęcone opłatki, kartki świąteczne, kalendarze.

12. Członkowie Akcji Katolickiej, przy wsparciu ludzi dobrej woli chcą przygotować paczki dla osób starszych, potrzebujących.                    

     Dzisiaj i w przyszłą niedzielę prosimy o przyniesienie do kościoła i składanie przy bocznym ołtarzu (po Mszy św.). Potrzebne są środki czystości, np. mydło. proszki, płyny, szampony; produkty spożywcze: herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, owoce.

13. Za tydzień spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Na g. 15.00 zapraszam   do kościoła na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, potem spotkanie w   Oratorium.

14. Na cmentarzu kontynuujemy utwardzenie alejek. Polecam tę sprawę ofiarności Parafian. Pieniądze można też wpłacać na konto parafialne.